כניסה
אימייל
סיסמה
התחברות
או
אין חשבון? הרשמו עכשיו!
×
יצירת קשר
שם מלא
טלפון
דואר אלקטרוני
הודעה
הטיפים שלנו >>

קניית רכב יד שנייה. ללא ספק הדרך להתקדם לרכב חדש יותר.

קניית רכב יד שנייה. ללא ספק הדרך להתקדם לרכב חדש יותר.


לבעל רכב יש שתי אפשרויות לשדרג עצמו לרכב מתקדם יותר: למכור את הרכב שלו ולהשקיע עוד סכום כסף ברכישה של רכב חדש יותר, או לרכוש מכונית יד שנייה משנתון מתקדם יותר.

מה הם יודעים שאנחנו לא? אז הסוד הוא, שרובם לא קנו מכונית חדשה, אלא מכונית יד שנייה, שעולה הרבה פחות אבל מעניקה בדיוק את אותה חווית נהיגה מושלמת
או, וזו גם אופציה – לקנות רכב יוקרתי יותר - אבל משנתון קודם. למה לא בעצם? זוהי דרך נהדרת להגיע לרכב יוקרתי ונחשק, שבשום דרך אחרת לא היינו יכולים להרשות לעצמנו לרכוש. ממילא אנחנו לא תולים על הרכב את שנת הייצור שלו, כך שאנו נהנים מרכב איכותי וגם יוצרים סביבנו את הרושם שחפצנו בו.

התקדמות בשנתון יכולה להעניק חוויה של התפתחות טכנולוגית חזקה.


לא חייבים לרכוש את הרכב הכי יקר מהשנתון הכי חדש בשביל להנות משיפורים טכנולוגיים, ממערכות מתקדמות ועוד. אפשר לקבל את כל אלו גם בקנייה של רכב יד שנייה משנים קודמות, אך מתקדמות יותר מהרכב הספציפי שיש לכם כרגע. ועוד משהו קטן... יתכן שהרכב שלכם יהיה התקדמות טכנולוגית ושיפור משמעותי עבור מישהו אחר.

מחפש לקנות רכב יד שניה עבור הילד שלך?


הילד שלכם בכיתה י"ב, עבר בהצלחה את הטסט ועכשיו מצפה לקחת מכם את הרכב בכל פעם שיזדקק לו, שזה עשרים וארבע שעות ביממה (איזה מזל שיש חוקים שמגבילים את הנהג החדש בשעות נהיגה!).
אז מה עושים? אם תחליטו שאתם לא קונים לו רכב כי זה יקר מדי, אתם עלולים למצוא את הרכב האהוב והיוקרתי שלכם במוסך פעם אחר פעם – כי בואו נודה באמת, אף נהג חדש לא יודע לנהוג כמו נהג מנוסה.
אם תחליטו לקנות רכב יד שנייה, אתם עלולים לשלם ביטוח יקר מדי – בגלל השילוב של נהג צעיר ורכב ישן מדי. הפתרון? הוא מול העיניים שלכם: רכב יד שנייה משנתון יחסית חדש, יאפשר לכם לקנות רכב יד שנייה במחיר סביר, ועדיין זה יהיה רכב איכותי, אמין, וכזה שאם הוא צריך להיכנס למוסך יש עבורו עדיין מספיק חלקי חילוף מקוריים.

אוטוספין


מאמרים נוספים:
Norway

טיפים לקניית רכב יד שניה

בשעה טובה, החלטתם לרכוש רכב יד שניה?
אוטוספין רכזה בעבורכם מספר עצות לרכישה נבונה ומוצלחת.

Norway

טיפים למכירת רכב יד שניה

בשעה טובה, החלטתם למכור את הרכב ?
שוק רכבי היד שניה גדול מאד ומביא לכך שהתחרות על...

Norway

טרייד אין או ליסינג לרכב

רוצים להתקדם לרכב חדש הרבה יותר, אבל שואלים את עצמכם מה תעשו עם
הישן שלכם?


צרכים עזרה?

לחצו כאן

×
יצירת קשר
שם מלא
טלפון
דואר אלקטרוני
הודעה
x
ההודעה נשלחה בהצלחה.
x

אם אתה בעל מגרש רכב אנו מזמינים אותך להיות חלק ממשפחת אוטוספין.